Oblečenie

Tepláky so zníženým sedom- háremky

      Ako ste si milí priatelia všimli, v poslednej dobe sa začali čoraz častejšie objavovať tepláky so zníženým sedom. Týmto teplákom alebo nohaviciam hovoríme Háremky. Pohodlné tepláky dostali kvôli svojmu vzhľadu aj iné pomenovania, ako napríklad tepláky s nízkym krokom, tepláky s nízkym pudlom alebo tzv. „nasrávačky“ a pod. Tento štýl bol navrhnutý pre ženy. Kvôli pohodTepláky BRUNO LEONI 170 - kaki 5lnosti a voľnosti v rozkroku, ktorý sa nachádza niekedy až pri kolenách, si ich čoraz viac obliekajú už aj muži. Vraví sa, že sú iba dve skupiny ľudí. Ľudia, ktorý tento štýl milujú a ľudia, ktorý ich nenávidia.

      Dobre vieme, že tepláky sú akýmsi domácim oblečením, ale pre určitú skupinu ľudí, sú tepláky životný štýl. Dôkazom toho sú svetové, Tepláky BRUNO LEONI 172 - grafitové 1ale aj naše celebrity alebo známi Hip-hoperi, ktorí ich bežne nosia kdekoľvek sa pohnú. Každý, kto si tieto tepláky obliekol potvrdil, že je to najpohodlnejšie oblečenie, ktorému by rozhodne nemal patriť prívlastok „domáce oblečenie“. Vďaka ich farebnosti, prevedeniu či potlači si ich môžeme obliecť kdekoľvek, kde sa nevyžaduje formálne oblečenie.

      Kombinovanie s iným oblečením je veľmi jednoduché, ale v celku vytvoríte pekný a pútavý outfit. Na vrch je vhodné akékoľvek tričko s krátkym alebo aj dlhým rukávom. V chladnejšom počasí si môžeme outfit doplniť o mikiny ( s kapucňou ale aj bez nej) alebo voľnú športovú bundu. Ako obuv k týmto háremkam si zvolte pohodlné tenisky alebo trámky.

Hotovo! Teraz ste oblečený moderne a pohodlne.