Oblečenie

Pánske kraťasy – TOP letné oblečenie

Pánske šortky

Pánskymi šortkami myslíme pánske kraťasy vyrobené z polyesteru s dĺžkou nad kolená, ktoré nájdete v ponuke v rôznych farebných prevedeniach. Pánske šortky sú dobrou voľbou pri tvorení rôznych letných outfitov. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, že tento druh odevu sa hodí len ,,mladým,, môžeme vás ubezpečiť, že v neutrálnych farbách sú vhodné aj pre zrelých pánov. Jednoduché a klasické modely šortiek poskytujú veľa možností na vytváranie  každodenných štylizácií. Medzi najobľúbenejšie kombinácie patria jednoznačne šortky, tričko a tenisky. Sú vhodné najmä na voľno-časové aktivity, šport aj bežné nosenie do mesta.

Pánske kraťasy

Pánske rifľové kraťasy

Leto bez rifľových kraťasov si nevieme predstaviť!Je nutné si však uvedomiť, že rifľové kraťasy by nemali byť príliš krátke a v tom najlepšom prípade by mali končiť pár centimetrov pred alebo za kolenom. Kraťasy alá Paľo Habera dnes naozaj chceme vidieť len na dámach! K rifľovým kraťasom sa skvelo hodia tričká aj polokošele. Obuť si môžete tenisky, ale nezabúdajte, že do tenisiek patria výlučne ,,neviditeľné,, kotníkové ponožky. Ak dávate prednosť sandálom, tak ponožky v sandáloch nechajte ako kultúrne dedičstvo bratom Čechom.

Pánske rifľové kraťasy
Rifľové kraťasy

Pánske teplákové kraťasy

Ak milujete pohodlie, tak jednoznačne si zamilujete pánske teplákové kraťasy, ktoré vďaka voľnejšiemu strihu vám padnú ako uliate. Väčšinou obsahujú v páse šnúrku, čim si viete lepšie nastaviť veľkosť podľa potrieb. Teplákové kraťasy sú vhodné na šport, grilovanie s kamarátmi, prechádzky, prácu v záhrade aj bežné nosenie po dome. Pohodlný strih vám zabezpečí maximum pohybu pri každej činnosti!

Pánske kraťasy

Pánske chino kraťasy

Pánske chino kraťasy sú módne a pohodlné zároveň. Z pomedzi kraťasov sú tou najelegantnejšou voľbou a preto ich páni radi nosia do práce, na rande či na neformálne nestretnutia. V šatníku by ste mali mať chino v základných univerzálnych farbách, ktoré sa ľahko kombinujú, t.j. modrá, čierna, béžová a hnedá. K chino kraťasom si oblečte polokošeľu, košeľu s krátkym rukávom či casual košeľu, na ktorej rukávy si vyhrniete. Nezabudnite tiež na doplnky ako sú slnečné okuliare, náramky, hodinky či klobúky. Leto je ideálny čas na experimentovanie v šatníku. K chino šortkám sa ako obuv hodia slipry a espadrilky.

Pánske šortky alebo ako im zvykneme hovorť pánske kraťasy sú top kúsok na každý letný deň. Ak však máte v práci dress code, idete do divadla či na formálne stretnutie, musíte to tých par hodín vydržať v nohaviciach. Doma a vonku vám však už nič nebude stáť v ceste aby ste si užili pohodlie v pánskych kraťasoch keď teplomer ukazuje 30+.